Partnerzy

Partnerzy

 

  

  

Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce jest oddziałem francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme (Spółka Akcyjna). Specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe, jak równieS kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe.

   

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.  

       
 Logo Wikami    

Firma WIKAMI to profesjonalna firma sprzątająca. Jesteśmy po to ,aby spełniać Państwa oczekiwania!

       
       
    Firma AB GaMa zajmuje się doradztwem z zakresu zakupu i sposobu finansowania środków transportu, maszyn i urządzeń poprzez leasing lub kredyt.
       
       
    Firma SKIACTIVE oferuje szkolenia w zakresie sportów śnieżnych oraz zajmuje się organizacją imprez na zlecenie dla klientów firmowych i instytucjonalnych oraz organizowaniem zimowych eventów promocyjnych.
       
       
Fly Back     Istniejemy na rynku turystycznym od 1991 roku.Od samego początku zależy nam na tym aby klienci mogli kupić u nas każdą, wymarzoną przez siebie ofertę dlatego też nawiazaliśmy współpracę ze wszystkimi liczącymi się touroperatorami na rynku polskim i niemieckim.Zapraszamy do 3 biur we Wrocławiu i na www.flayback.com.pl
       
       
    Firma CLIMBNET od lat zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu alpinizmu przemysłowego, realizuje m.in. montaż reklam, przycinanie drzew,  ochronę przed ptakami, zabezpieczenia antykorozyjne. Pełna oferta znajduje się pod adresem – www.climbnet.com.pl